• info@alfaaritma.com
  • +90 538 705 56 05

HAKKIMIZDA

Atıksu ve İçmesuyu Arıtma ve  Havuz projeleri dışında her türlü mühendislik konularında da hizmet veren firmamız bu konulardaki taleplerini karşılamanız için sizlere yardımcı olacaktır. Çalışma Bakanlığı onaylı B sınıfı sertifikalı uzmanlarımız tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği alanında da danışmanlık hizmeti verilmektedir. İSO 9001, İSO 14001 ve İSO 18001 belgelendirmesi yapılmaktadır. 

Sakarya'da Çevre Mühendisliği danışmanlığı, kalite yönetim sistemleri ve iş sağlığı ve güvenliği konularına yeni soluk kazandırmak üzere yola çıkan Sakarya ALFA ARITMA mühendislik hizmetleri kalıpların dışına çıkmak üzere yepyeni bir ekip kurmuş ve yerli firmalarımızın yetersiz kaldığı temiz su arıtma  ve havuz projeleri konusunda Sakarya'ya ve çevre illere yeterli olacak bir hizmet anlayışı ile çalışmalarına başlamıştır.

Misyonumuz

Uzman ve deneyimli personelimizle şirketimizi emin adımlarla ileriye ve zirveye taşımaktır. ALFA MÜHENDİSLİK SU ARITMA SİSTEMLERİ olarak; müşterilerimize en kısa süre içinde cevap vermeyi, bilgi ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmayı, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı görev bilmişizdir.

Vizyonumuz

Güleryüz, hoşgörü, güvenilirlik olmak üzere kalitede süreklilik ve yüksek stok çeşitliliği ile müşterilerimize hizmet vermektir.